برنامه بدنسازی 12 هفته ای میانبر افزایش حجم
برنامه بدنسازی 12 هفته ای میانبر افزایش حجم

برنامه بدنسازی بدن ممتاز به شما کمک می کند تا در طول ۴ هفته به یک بدن لاغرتر، قوی تر و زیباتر برسید. همین امروز برنامه بدنسازی ارین استرن را شروع کرده و بدن ممتاز خود را بسازید.

صفحه اصلی | تمرینات | تغذیه | مکمل ها | شروع برنامه

برنامه بدن ممتاز، صرفا با هدف داشتن بیشترین بازدهی در مدت کوتاه طراحی شده است. پس از پایان برنامه بدن شما قوی تر، چربی های شما کمتر و ویژگی های ظاهری بدن شما زیباتر خواهد شد. فرقی نمی کند شما یک ورزشکار حرفه ای باشید و یا یک فرد تازه کار، آقا باشید و یا خانم، این برنامه به شما کمک می کند که بدن خود را وارد سطح جدیدی از زیبایی و تناسب اندام کنید. وقت آن رسیده که بدن ممتاز خود را بسازید.

آشنایی با مربی های برنامه بدن ممتاز

برنامه بدن ممتاز حاصل تجربه ارین استرن در زمینه بدنسازی و شرکت در مسابقات تناسب اندام جهانی است. ارین قهرمان دو دوره مسابقات میس المپیا می باشد.

این برنامه با همکاری دکتر جاکوب ویلسون، معروف به پروفسور عضله طراحی شده است. دکتر ویلسون دارای مدرک Ph.D در رشته فیزیولوژی اسکلت و عضله می باشد. او برنامه بدن ممتاز ارین استرن را یک برنامه بر پایه دانش تعریف می کند. ویلسون می گوید: “چیزی که برنامه بدن ممتاز را از سایر برنامه ها متمایز می کند این است که ارین در این برنامه ترسی از آن که در لبه دانش حرکت کند ندارد. هر چیزی که علم آن را توجیه کند، ارین تمایل دارد آن را انجام دهد حتی اگر این کار باعث سنت شکنی شود”. این برنامه به صورت علمی تهیه شده است تا بهترین نتیجه را پس از اتمام آن کسب کنید.

استرن و ویلسون با ایجاد برنامه بدن ممتاز شما را در مسیر رسیدن به یک بدن زیبا راهنمایی می کنند. این برنامه دارای لیست کامل تمرین های هر روز به همراه توضیحات و تصاویر، برنامه کامل تغذیه ای و اطلاعات کامل در مورد مکمل های مورد نیاز می باشد. فراموش نکنید که این برنامه ۲۸ روزه است، اگر می توانید در طول این دوره به سختی تمرین کنید، غذای سالم بخورید و خود را به چالش بکشید، به شما قول می دهیم که به بدن ممتاز خود خواهید رسید.

مرحله اول: آشنایی با برنامه

تمرینات

برنامه بدن ممتاز یک برنامه ترکیبی است که توانایی های شما را در کلیه زمینه های ورزشی به سمت بهتر شدن سوق می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمرینات این برنامه به این قسمت مراجعه کنید.

تغذیه

برنامه تمرینی بسیار مهم است، اما بدون داشتن یک برنامه تغذیه ای مناسب تغییر خاصی در بدن شما رخ نمی دهد. در این قسمت می توانید اطلاعات کاملی در مورد اصول تغذیه در این ۴ هفته را به دست آورید.

مکمل ها

رسیدن به یک بدن عالی باید با داشتن یک برنامه بدنسازی خوب و یک رژیم غذایی مناسب همراه باشد. اما استفاده از مکمل ها می تواند سرعت رسیدن به بدن ممتازتان را افزایش دهد!

مرحله دوم: ایمیل های اختصاصی

[et_bloom_inline optin_id=optin_4]

مرحله سوم: شروع برنامه

هفته اول

سرشانه و بازو ها
پلایومتریک و پاها
هوازی و شکم
پشت
سینه و سرشانه
هوازی Hiit
استراحت


هفته دوم

سرشانه و بازو ها
پلایومتریک و پاها
هوازی و شکم
سینه و سرشانه
هوازی Hiit
استراحت


هفته سوم

سرشانه و بازو ها
پلایومتریک و پاها
هوازی و شکم
سینه و سرشانه
هوازی Hiit
استراحت


هفته چهارم

سرشانه و بازو ها
پلایومتریک و پاها
هوازی و شکم
سینه و سرشانه
هوازی Hiit
استراحت

4 دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از زحماتتون، من می خوام یه مقدار وزن کم کنم و توی قسمت بالاتنه یه مقدار جمع و جورتر شم، این برنامه به درد من می خوره؟
  ممنون میشم جواب رو به ایمیلم بفرستید.

  • سلام
   خواهش می کنم، اتفاقا این برنامه دقیقا برای همین هدف طراحی شده، بعد از ۲۸ روز تغییرات اساسی رو توی بدنتون مشاهده خواهید کرد، درصد چربی بدنتون کمتر میشه و عضلات فرم زیباتری پیدا می کنند.
   پاسخ به ایمیلتون هم ارسال شد.

  • سلام. متشکرم . بله این برنامه از طریق عضله سازی باعث افزایش حجم هم میشه، البته یک برنامه بسیار جالب دیگه مختص عضله سازی و افزایش حجم بنام سیم کشی مجدد روی سایت قرار داره که میتونید استفاده کنید و نظرات مفیدتون رو به ما بگید
   سیم کشی مجدد

دیدگاه خود را ارسال کنید

Please enter your comment!
Please enter your name here