برنامه بدنسازی ۱۲ هفته ای جیم استوپانی، میانبر افزایش حجم

دانش واقعی /// تمرینات واقعی /// نتایج غیرواقعی

برنامه بدنسازی ۱۲ هفته ای میانبر افزایش حجم

از آزمایشگاه های دانشگاه ییل تا حرفه ای ترین باشگاه های ایالات متحده آمریکا، جیم استوپانی کل زندگی حرفه ای اش را وقف یادگیری در مورد ساخت عضلات کرده است. او به هزاران نفر در سراسر جهان کمک کرده که عضلات و قدر خود را افزایش دهند، حالا نوبت شماست که با کمک او بهترین بدن عمر خود را بسازید. برای اولین بار جیم همه دانش و تجربه خود را در کنار هم گذاشته و برنامه علمی میانبر افزایش حجم را ساخته است.

میانبر افزایش حجم یک برنامه با سه فاز است که به میکروسیکل های هفتگی تقسیم شده است. این کار باعث می شود که هر هفته حجم بیشتری را به عضلات خود اضافه کنید. این برنامه شامل چهار روز تمرینی در هفته است. در طول هفته اول جیم به صورت کامل و به صورت ویدئویی نحوه زدن هر حرکت را به شما آموزش می دهد. هر تمرین دارای توضیحات و تصاویر کامل در مورد شکل صحیح اجرا برای آقایان و خانم ها می باشد. در کنار برنامه تمرینی، رژیم غذایی کامل و استاندارد به همراه توصیه های تغذیه ای، معرفی مکمل های حرفه ای پیشنهادی و … را برای شما آماده کرده ایم.

اگر هر دری زده اید به نتیجه نرسیده اید، اگر برناه های مختلف را امتحان کرده اید و رشد نکرده اید و اگر مشتاق ساخت یک بدن زیبا و سالم هستید، برنامه میانبر افزایش حجم بهترین گزینه برای شماست.

وقت رشد کردنه !

شما هم می توانید

با برنامه میانبر افزایش حجم حجم عضلات و قدرت خود را افزایش دهید

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

نمی تونستم ظاهر قبلیم رو فراموش کنم، همیشه می خواستم یه ظاهر زیبا داشته باشم، به همین دلیل با پشتکار و کمک گرفتن از این برنامه به نتیجه رسیدم.

رادنی انگربار

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

من همیشه خودم رو یک فرد همیشه مشغول می دونستم، در نتیجه همیشه برای ورزش نکردن بهانه داشتم. تا این که یه روز تصمیم گرفتم برای ورزش برنامه ریزی کنم، با این تصمیم بزرگ و برنامه جیم تونستم به ظاهری که همیشه آرزوش رو داشتم برسم.

نیک مکنزی

با مربی آشنا شوید

جیم استوپانی دارای مدرک Ph.D در رشته فیزیولوژی تمرین است. وی سازنده برنامه های میانبر افزایش حجم، میانبر کات و میانبر قدرت است. جیم مدیر و بنیان گذار کمپانی JYM یکی از برترین برندهای مکمل نیز می باشد. او که اکنون به عنوان یکی از بهترین مربی های جهان شناخته می شود، تا کنون به بسیاری از افراد کمک کرده تا به بدن ایده آل خود برسند.

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

به این فکر می کردم که دوست دارم چه پدری باشم و الان چه پدری هستم. متوجه شدم که اگه خودم رو تغییر ندم پسرم رو برای همیشه ترک می کنم و اونو تنها میذارم. انی بود که تصمیم گرفتم و با کمک برنامه جیم خودم رو تغییر دادم.

تایلر باچو

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

واقعا از جیم ممنونم که این برنامه رو برای ما منتشر کرد و به من کمک کرد که به هدفم برسم.

الاین هانگ

۸۴ روز برنامه کامل به همراه آموزش قدم به قدم تمرینات

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

برای اولین بار در ایران، سایت بزرگ بهترین بدن این برنامه را به صورت کاملا تخصصی ترجمه کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. تک تک تمرینات این برنامه با کیفیت بالا و به همراه تصاویر و توضیحات کامل برای استفاده بدون دردسر شما آماده شده اند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را مشاهده کرده، طرز صحیح اجرای هر حرکت را یاد گرفته و رشد انفجاری خود را مشاهده کنید.

آشنایی با میکروسیکل ها

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

میکروسیکل ها در برنامه میانبر افزایش حجم، حکم ستون فقرات را دارا هستند. ممکن است اولین بار با شنیدن این کلمه فکر کنید که یک کلمه قلنبه است که برای جذب کاربران استفاده شده است اما جالب است بدانید که دانش پشت آن رسیدن به نتایج را آسان تر می کند.

آشنایی با تمرینات

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

هیچ راه حل مخفی برای ضعیف بودن وجود ندارد، اما یک میانبر برای افزایش قدرت و حجم پیدا می شود. در ۱۲ هفته پیش رو، ما به شما کمک می کنیم که قدرت بدنی خود را با این برنامه بدنسازی علمی افزایش داده و عضلات بزرگتری پیدا کنید.

مکمل های پیشنهادی

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

در طول ۱۲ هفته آینده، بدن خود را به شدت و با سرعت زیاد به چالش می کشانید. به همین دلیل برای زودتر به نتیجه رسیدن می توانید از مکمل های مختلف استفاده نمایید. توجه داشته باشید که این مکمل ها به هیچ عنوان ضروری نیستند و در صورت تمایل می توایند از آن ها استفاده نکنید.

رژیم غذایی کامل و جامع

نتایج برنامه میانبر افزایش حجم

بعد از ۱۲ هفته، بدن شما باید عضلات بیشتری داشته و قدرت آن ها به شدت افزایش پیدا کرده باشد. رسیدن به این هدف بدون رعایت کردن یک برنامه غذایی متناسب با فعالیت بدنی امکان پذیر نیست. هیچ برنامه ای بدون داشتن رژیم غذایی مناسب کامل نیست، مخصوصا اگر برنامه مورد نظر با هدف افزایش حجم ساخته شده باشد.

پرسش های متداول

این برنامه برای چه کسانی مناسب است؟
برنامه میانبر افزایش حجم یک برنامه با سطح متوسط محسوب می شود. به طور کلی همه افراد می توانند از این برنامه استفاده کنند، فقط برای ورزشکاران تازه کار ممکن است اندکی سخت باشد.

آیا خانم ها هم می توانند از این برنامه استفاده کنند؟
همانطور که در پاسخ سوال قبل ذکر شد این برنامه برای همه افراد قابل استفاده است. اگر هدف خانم ها کاهش حجم چربی و ساختن مقداری عضله است این برنامه یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. فراموش نکنید که یک خانم بدون مصرف هورمون هرگز یک بدن عضلانی مردانه نخواهد داشت. پس با این برنامه میتوانید از شر چربی ها خلاص شده و به بدن خود فرم دهید.

حتما باید از مکمل های برنامه استفاده کنم؟
خیر، به هیچ عنوان. مکمل های معرفی شده ضروری نیستند و می توانید بدون مکمل هم برنامه را دنبال کرده و به نتایج مورد نظر خود برسید. هر چند استفاده از مکمل سرعت رسیدن به نتایج را افزایش می دهد ولی به هیچ عنوان استفاده از آن ها ضروری نیست.

من هدف اصلیم چربی سوزیه بعد ساخت عضله، این برنامه برای من مفیده؟
این برنامه علمی طوری طراحی شده است که اجرای آن مستلزم استفاده از تمام توان بدن است، علاوه بر این روزهای استراحت این برنامه روزهای استراحت فعال هستند. یعنی در روزهای استراحت باید فعالیت بدنی داشته باشید، این فعالیت بدنی می تواند نیم ساعت فوتبال، نیم ساعت پیاده روی و یا حتی یک ساعت دو باشد. این روزهای استراحت است که چربی سوزی برنامه را به حداکثر می رساند. یعنی عملا با این برنامه هم چربی سوزی خواهید داشت و هم افزایش حجم. پس کسی که هدفش چربی سوزی است باید روزهای استراحت را صرف انجام تمرینات کاردیو و یا HIIT کند.

توی این برنامه گفته شده که توی وعده های غذایی چی بخوریم؟
بله، رژیم غذایی این برنامه به صورت کامل وعده های پیشنهادی را ارائه داده است. به عنوان مثال وعده ناهار به همراه اسنک قبل از باشگاه و …. همه این غذاها در ایران یافت می شوند و بدون هیچ مشکلی قابل دسترسی هستند.

من سنم زیاده (یا کم) می تونم از این برنامه استفاده کنم؟
بله، شما برنامه را متناسب با توانایی خود دنبال می کنید و فرقی ندارد چه سن یا چه وضعیت جسمانی دارید.

من اگه برنامه رو بخرم تا چند وقت بهش دسترسی دارم؟
با خرید شما به صورت مادام العمر به این برنامه دسترسی خواهید داشت.

تمرینات برنامه رو چجوری یاد بگیرم وقتی کسی نیست بهم آموزش بده؟
تک تک تمرینات این برنامه دارای توضیحات کامل فارسی به همراه تصاویر برای خانم ها و آقایان هستند.